A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Першотравенський гірничий ліцей"

Про нас

 

Державний професійно - технічний навчальний заклад

«Першотравенський гірничий ліцей»

 

  ДПТНЗ «Першотравенський гірничий ліцей» є державним професійно-технічним навчальним закладом другого атестаційного рівня, що надає освітні послуги, пов'язані з одержанням професійної освіти та повної середньої освіти. Юридична адреса закладу: вул. Шахтарської Слави буд. 16, м. Першотравенськ, Дніпропетровська обл. Україна, 52803.

  Ліцей має статус юридичної особи, діє на підставі Статуту, затвердженого Міністерством освіти і науки України.

 Ліцей у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України: «Про освіту», «Про професійну (професійно-технічну) освіту», Положенням про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах, затвердженим наказом № 419 від 30.05.2006 року Міністерства освіти і науки та іншими законодавчими актами України.

  Професійно – технічне училище № 40 м. Першотравенська було відкрито згідно з наказом № 66 від 14.03.1967 року Дніпропетровського обласного управління професійно-технічної освіти на базі треста «Павлоградвугілля».

  Згідно наказу № 73 від 07.02.2009 р. Міністерства освіти і науки України «Про вдосконалення мережі професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровської області», професійно-технічне училище № 40 м. Першотравенська перейменовано у державний професійно-технічний навчальний заклад «Першотравенський гірничий ліцей».

  Головним завданням ліцею є забезпечення реалізації права громадян на навчання впродовж всього життя та задоволення потреб ринку праці у регіоні.

  Трудовий розпорядок в ліцеї визначається Правилами внутрішнього розпорядку, розробленими на основі чинного законодавства.

  Навчальний заклад співпрацює з підприємствами замовниками кадрів: ПАТ "ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ", приватними підприємствами сфери обслуговування м. Першотравенська (ПП Пагор, ТК «Гостинне подвір'я», ПП Матвєйченко), ТОВ «Першотравенський ремонтно-механічним заводом», Першотравенським міським житлово-комунальним підприємством, ВАТ «Дніпропетровськгаз» та Першотравенським управлінням по експлуатації газового господарства, а також зі службою зайнятості.

Замовник кадрів та соціальний партнер

ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»

  ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» – найбільше вуглевидобувне підприємство України. До складу об'єднання входять 10 шахт, а також підприємства транспортної та виробничої інфраструктури.

  «ДТЕК Павлоградвугілля» веде видобуток вугілля на території Павлоградського-Петропавлівського вугленосного району Західного Донбасу. Підприємство здійснює видобуток енергетичного та коксівного вугілля, при цьому основний обсяг припадає на енергетичне вугілля. Промислові запаси «ДТЕК Павлоградвугілля» складають 699,2 млн тонн, що при наявному рівні видобутку представляє забезпеченість вугіллям на термін 56 років.

 Вугілля енергетичних марок, що видобувається в об'єднанні «ДТЕК Павлоградвугілля», використовується як паливо для ТЕС, що входять до ДТЕК, а також відправляється на експорт. Коксівне вугілля слугує сировиною для підприємств компанії «Метінвест», що входить до складу СКМ.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Оцініть наш сайт

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень