A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Першотравенський гірничий ліцей"

Атестація

Атестація – крок до майстерності

Педагоги не можуть успішно когось учити,
якщо водночас ретельно не вчаться самі
Алі Ашпероні

 

Нині всі навчальні заклади атестуються за новим Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, метою якого є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.

Атестація педагогічних працівників – екзамен для викладачів, це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

Готуючись до атестації, в  ДПТНЗ «Першотравенський гірничий ліцей» проводиться детальна, професійна перевірка комплексів методичного забезпечення педагогічних працівників. Основними принципами членів атестаційної комісії є відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об’єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності.

Типове положення про атестацію

 
 
 

Наказ про склад атестаційної комісії та проведення атестації у 2022 та 2023 

 

Наказ про затвердження списків педагогічних працівників на участь в атестації  у 2022 та 2023 та графіки засідань атестаційної комісії 

 

Списки педпрацівників, які підлягають атестації у 2023

 

Результати атестації у 2022

 

 

Дата: від до Скинути

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Оцініть наш сайт

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень