A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Першотравенський гірничий ліцей"

Історична довідка

5 вересня 1967 року на базі тресту "Павлоградвугілля”, Міністерства вугільної промисловості УРСР ПТУ № 40 вперше відчинило двері для бажаючих придбати робітничі професії.

Першими директорами були Берьозко Михайло Хрисантович, Матушкін Юрій Сергійович. З 1998 року директором училища став Кривуля Григорій Миколайович. З першого дня заснування училища і до виходу на пенсію пропрацювала викладачем економіки та заступником директора з навчальної роботи Лечебріна Віра Ільінічна. У 1984 році на ВДНГ СРСР установка "Вуглик – 2 "- електроекзаменатор, яку створили Журавель А.Г та учні ПТУ Завізіон Григорій і Розенгауз Сергій, зайняла третє місце.

Розбудовувалось училище. У 1982 році був зданий в експлуатацію новий навчальний корпус, а в 1983 році – загально – побутовий, у якому розмістились прекрасні актовий та спортивні зали, їдальня. У будівництві нових корпусів велику роль відіграли Биков Петро Митрофанович (на той час - директор ПТУ) та Кібець Владислав Іванович (заступник директора з навчально-виробничої частини). Багато років віддав училищу Романенко Леонід Олександрович (викладач фізичного виховання).

У 2002 році за рахунок ДХК "Павлоградвугілля” в ознаменування святкування 35–ти річчя училища були придбанні комп'ютери та відкритий комп'ютерний клас. В училищі працює висококваліфікований інженерно –педагогічний склад. Більшість якого пропрацювала в ПТУ № 40 понад 20 років.

За 45 років свого існування училище випустило 12 тисяч учнів денного відділення (12057) і більше 5тисяч вечірньо - змінного навчання (5397). За останні 2 роки на базі училища було проведено передідготовку 59 робітників за направленням з центру зайнятості.

   

Серед випускників училища - передовики виробництва, заслужені шахтарі України, кавалери знаків "Шахтарської Слави», досвідчені керівники: Кривуля Г. М. (директор ПГЛ ), Васильєв В. Є.( генеральний директор ДХК "Павлоградвугілля"), Князєв В.Ю.( головний механік шахти "Степова"), Кобець Г.Г. (заст. директора з побуту шахти "Степова”), Ільницький В.С. (начальник дільниці РЗУ шахти "Степова”), Білоглазов Ю.Ф. (начальник дільниці ПР № 1 ш. "Степова”), Єрьоменко О,В. (заст. директора з побуту шахти "Ювілейна”), Дружкін С. Ю (механік дільниці. № 4 шахти «Ювілейна»). Підприємства-замовники: ВАТ «Павлоградвугілля», ТОВ «Магістраль», ТОВ «Світлайф-8», ТОВ «Фенікс», ТОВ «Першотравенський РМЗ», Першотравенське МЖКП.

Добру пам'ять залишили про себе в колективі

директори:

Берьозко Михайло Хрисантович,

Матушкін Юрій Сергійович,

Бєланов Ілларіон Володимирович,

Кібець Владислав Іванович,

Биков Петро Митрофанович,

Коваленко Михайло Іванович,

Кацаненко Валерій Прокофійович,

Краснова Людмила Дмитрівна,

Кривуля Григорій Миколайович;

старші майстри:

Масіч Анатолій Миколайович,

Сивокоз Олександр Сергійович,

Андреєва Світлана Володимирівна;

перші майстри виробничого навчання:

Самборський Анатолій Олексійович,

Самборська Валентина Миколаївна,

Мотуляк Михайло Леонтійович,

Хандрига Любов Іванівна,

Чорнодуб Леонід Ілліч,

Березнікова Валентина Володимирівна,

Ганесіна Маргарита Федорівна,

Журавель Олександр Геннадійович,

та багато інших працівників, які вкладали в свою роботу не тільки уміння, а й душу.

 

 

Віртуальна екскурсія ліцеєм 2018

50-річчя Першотравенського гірничого ліцею. Святковий концерт

02 жовтня 2017 року в БК "Шахтар" відбувся урочистий захід з нагоди дня народження Першотравенського гірничого ліцею.

 

 

Дата: від до Скинути

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Оцініть наш сайт

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень