Шевченківський тиждень стартував.
І знову линуть до нас думки геніального українського поета… Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Тараса Григоровича Шевченка, який залишив нам неоціненні духовні надбання – твори і світлу добру пам’ять про себе. Він пробуджував любов до України, кликав сильних на подвиги, уселяв у слабких надію й віру.
Т.Г. Шевченко – завжди сучасний, актуальний, щоразу звертаючись до його слів, нові покоління знаходять у них потрібне, цікаве, злободенне. Збагнути цей феномен – складне завдання. І розв’язати його можна, лише постійно звертаючись до рядків із творів Кобзаря. Ми повинні завжди пам’ятати про генія українського народу.
7 березня 2024 року в Першотравенському гірничому ліцеї стартував Шевченківський тиждень, який буде проходити з 7 по 13 березня. Цікаві заходи заплановано цього разу, це і читання уривків з прози Тараса Шевченка, і декламування поезій Тараса Шевченка та про Тараса Шевченка під час загальноліцейного флешмобу, інформаційних та класних годин приурочених до вшанування Кобзаря тощо.
Відкрили Тиждень інформинкою для колективу «Його слова – його велична пісня».
Перебіг заходів тижня буде доступний на фейсбук сторінці.
З метою відзначення 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка та проведення відповідної інформаційної кампанії, Міністерством культури та інформаційної політики України у співпраці з Харківською академією дизайну і мистецтв було виготовлено ряд інформаційних матеріалів (макети зовнішньої реклами, візуальні матеріали для поширення в соціальних мережах), які знаходяться за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/16geIjC3unUlpL7DhpI5efB36aNJIVtCR?usp=sharing
АВТОРИ МАТЕРІАЛІВ:
Лого — Ротченкова Анна Андріївна;
Айдентика — Тимошенко Аліна Андріївна, Капустіна Анастасія Василівна;
Анімація — Клименко Софія Михайлівна;
КЕРІВНИК: Лесняк Володимир Іванович — дизайнер-графік, професор Харківської державної академії дизайну та мистецтв, член-кореспондент Національної академії мистецтв України, член національного Спілки художників України і Спілки дизайнерів України.
Пропонуємо майстрам виробничого навчання та класному керівнику використати дані матеріали для проведення виховних та класних годин.