A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад освіти "Професійний ліцей м. Шахтарське" Дніпропетровської обласної ради"

19 лютого День Державного Герба України.

Дата: 20.02.2023 14:27
Кількість переглядів: 634

Фото без опису

 

      Один із символів державності та нашої ідентичності – Державний Герб.

19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю постановою Державний герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття. Проєкт герба, затверджений Верховною Радою, був розроблений групою українських геральдистів — Андрієм Гречилом, Олексієм Коханом та Іваном Турецьким.

Один із символів державності та нашої ідентичності – Державний Герб. Він поєднує в собі дух нашого народу, підкреслює свободолюбство та незалежність, зв’язує між собою покоління українців.

 

  Історію не можна переінакшити. Наші батьки, діди і прадіди змагались за волю України під предковічними символами, які передавали у спадщину своїм синам та внукам. І ці святині – герб, синьо-жовтий прапор, гімн - будуть і далі кликати до відродження нашої історичної пам’яті, національної свідомості.

  Національні і державні символи – це уособлення високого духу народу, його історичних прагнень, унікальності, своєрідний генетичний код нації.

 

   В Першотравенському гірничому ліцеї відмітили День Державного Герба України.

   В групі № 34/20 за фахом "Кухар. Виробник м'ясних напівфабрикатів. Продавець продовольчих товарів" відбулася виховна година "Тризуб - наша гордість і слава"  до Дня Державного Герба України. Підготувала та провела майстер в/н Кухаренко К. В.

Фото без опису
 

   В групі 31/20  майстер в/н Носова А. С. провела онлайн виховну годину  до Дня Державного Герба України.
 Фото без описуФото без опису

   В групі № 11/22 класний керівник Селіванова А. І.  провела онлайн класну годину-спілкування «Свята спадщина. Державний герб України», на якому ознайомила з історією виникнення і встановлення державного герба України.

 

Цінуймо своє, шануймо символи!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Оцініть наш сайт

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень