День безпечного Інтернету: як залишатися в безпеці в Інтернеті
День безпечного Інтернету:
як залишатися в безпеці в Інтернеті
Інтернет – це потужний інструмент, який може допомогти нам залишатися на зв’язку з іншими, вчитися та досліджувати світ. Але важливо також пам’ятати про ризики, пов’язані з Інтернетом, такі як кіберзлочинність, шахрайство та онлайн-зловживання.
День безпечного інтернету покликаний створити культуру відповідального та свідомого використання інтернет-ресурсів, наголошуючи на необхідності захисту від онлайн-загроз.
Цього року ми повинні ще раз нагадати про важливість безпеки в цифровому середовищі, зокрема в умовах війни, коли онлайн-простір є не тільки засобом комунікації, але й важливим інструментом боротьби за інформаційну безпеку. Підвищення свідомості з цього питання є важливим кроком у створенні більш безпечного й здорового інтернет-середовища для всіх користувачів.
Саме тому кожного року у лютому відзначається День безпечного Інтернету. Цей день є чудовою нагодою для підвищення обізнаності про питання безпеки в Інтернеті.
14 лютого майстер в/н Носова А. С. в партнерстві з бібліотекарем провели виховний захід для учнів групи № 31/22, мета якого навчити їх про важливість безпеки в Інтернеті. На уроці ліцеїстам показали відео про кібербезпеку та шахрайство, а також презентацію про те, як відзначати цей день, історію виникнення Дня безпечного інтернету, як залишатися в безпеці в Інтернеті.
Альона Сергіївна з учнями поділилася деякими порадами щодо безпеки в Інтернеті:
- захистіть свій комп’ютер і мобільні пристрої, встановивши антивірусне програмне забезпечення.
- Використовуйте надійні паролі та зберігайте їх у безпечному місці.
- Не діліться своєю особистою інформацією з незнайомцями.
- Остерігайтеся фішингових електронних листів і веб-сайтів.
- Будьте обережні з тим, що ви публікуєте в Інтернеті.
Вона наголосила про важливість навчання правил безпеки в Інтернеті.
«Не забувайте перевіряти налаштування конфіденційності, бути уважними до чужих намірів у мережі та завжди піклуйтеся про свою безпеку.»
Підтримка безпеки в інтернеті – це наша спільна відповідальність!