A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Першотравенський гірничий ліцей"

Профорієнтація

  Професійно-технічна освіта – це сотні цікавих напрямів, які дозволяють реалізувати талант, перетворити його в реальну професію та гарно заробляти.

Серед переваг такої освіти:

  • швидке отримання професії (від 6 міс до 3 років) та старт кар’єри;
  • безоплатне навчання та гуртожиток;
  • стипендія та оплачувана практика.

  Для того, щоб визначитися з майбутньою професією, можна ознайомитися з профорієнтаційними буклетами,  пройти спеціальні тести на сайті Державного центру зайнятості. Крім того, дізнатись більше про професії, яких навчають у профтехах, можна на Facebook-сторінці МОН за хештегом #ПояснюємоПрофесії.

  Знайти заклад, в якому навчають обраній професії, можна в Єдиній державній електронній базі з питань освіти. Для цього потрібно відсортувати профтехи за областю та професією. Дізнатись, які заклади існують у тому чи іншому регіоні, можна звернувшись до місцевого департаменту (управління) освіти і науки або до регіонального навчально-методичного центру професійно-технічної освіти.

При виборі закладу варто звертати увагу на стан інфраструктури у ньому, наявність дуальної форми навчання та співробітництво з роботодавцями.

Всю необхідну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті МОН за розділом Вступ 2022: Профосвіта

    Заклади професійно-технічної освіти готуються проводити для вступників різні профорієнтаційні заходи. Серед них — екскурсії, майстер-класи та конкурси. У школах також проводитимуть ярмарки професій та лекції про переваги профтехосвіти. Графіки таких заходів опубліковані сьогодні, 21 квітня 2022року, на сайті МОН у розділі «Вступ 2022: Профосвіта.12 областей опублікували графіки профорієнтаційних заходів у закладах професійної освіти"

 

 ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2022 

ДЕТАЛЬНІШЕ
                                                                                                                                                     

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Оцініть наш сайт

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень