A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Першотравенський гірничий ліцей"

Олімпіади, конкурси

   Одним з ефективних засобів роботи з обдарованими дітьми, формування в учнів навиків самостійного мислення є предметні олімпіади та конкурси, метою яких є виявлення й підтримки учнівської молоді, обдарованої в різноманітних сферах науки і техніки, інтеграції в міжнародний освітній простір та створення умов для підвищення якості професійно-технічної освіти, моніторингу рівня навчальних досягнень учнів ПТНЗ з предметів загальноосвітньої підготовки, вивчення рівня їх викладання, виявлення кращого досвіду роботи педагогічних працівників.

Олімпіади з базових дисциплін загальноосвітньої підготовки 

   Олімпіади в ліцеї (І-й етап Всеукраїнських учнівських олімпіад) з базових дисциплін загальноосвітньої підготовки серед учнів ліцею проводяться з метою створення умов підвищення якості професійно-технічної освіти, моніторингу рівня навчальних досягнень учнів ліцею з предметів загальноосвітньої підготовки, вивчення рівня їх викладання, виявлення кращого досвіду роботи педагогічних працівників, підвищення інтересу до  зазначених дисциплін, стимулювання обдарованих учнів та організації роботи з ними виявлення та розвитку обдарованої молоді, формування творчого покоління молодих науковців і практиків для різних галузей суспільного життя, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів.    

НАКАЗ про проведення олімпіад I етап

НАКАЗ про проведення олімпіад II етап

ЗВІТ про проведення олімпіад

Дата: від до Скинути

Наші досягнення, лютий 2022

У лютому місяці цього року, з метою вшанування пам’яті української поетеси, громадської діячки Лесі Українки, розвитку мовленнєвої компетенції та уміння використовувати рідну та іноземну мови як інструмент культурного діалогу,  був проведений обласний конкурс творчих робіт (есе) «Творчий та життєвий подвиг Лесі Українки у фокусі ХХІ століття». У Конкурсі взяли участь 185 здобувачів освіти закладів освіти області.

14:07 29.04.2022

Наші досягнення у Міжнародному дистанційному конкурсі «Олімпіс»

   Вже п’ятий рік поспіль здобувачі освіти  «Першотравенського гірничого ліцею» приймають участь у Міжнародному дистанційному конкурсі «Олімпіс» з таких предметів, як «Українська мова та література», «Англійська мова», «Математика», «Біологія та природознавство» та «Інформатика».

14:33 13.12.2021

Зимова сесія Всеукраїнської інтернет-олімпіади від "На Урок!" з громадянської освіти та біології

   – це час для неймовірних перемог. Саме так, новий рік завжди варто починати з успіху, адже як його почнеш, так і проведеш! Саме тому наші учні приймали участь в  зимовій сесії Всеукраїнської інтернет-олімпіади від «На Урок»!

14:40 18.03.2021

Зимова інтернет-олімпіада з англійської мови «На Урок»

 Інтернет-олімпіади «На Урок» — цікавий інтерактив для учня та зручний інструмент контролю знань школярів для вчителя. За допомогою олімпіад можна повторити матеріал, вивчений протягом навчального року! Завдання розроблено методистами відповідно до шкільної програми.

14:49 17.03.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Оцініть наш сайт

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень